Hostel Inn Lago
Gasten van Hostel Inn Lago Guarapuava met 8 kamers kunnen gemakkelijk Faculdade Campo Real bereiken, gelegen op 5 minuten te voet.
Dit hotel ligt op ongeveer 1 km afstand van Guairaca Faculty, op afstand van 2 km van Unicesumar. Het gebied bevat religieuze bezienswaardigheden zoals Paroquia Santana 2,1 km) en Paroquia Divino Espirito Santo 2,2 km). Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Praca do terminal da fonte, gelegen op 16 minuten loopafstand ervandaan. Santuário de Schoenstatt bevindt zich op afstand van 2,3 km van Inn Lago Guarapuava.
Er is een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken.
Senhor Da Pizza biedt Italiaanse maaltijden en ligt net om de hoek bij het hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque Do Lago450 m
- Praca da Ucrania1000 m
- Igreja Evangelica de Confissao Luterana350 m
- Igreja Ucraniana1000 m
- Benjamin C. Teixeira House750 m
- Lago de Guarapuava1,2 km
- Visconde de Guarapuava Municipal Museum1,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Tancredo Thomas de Faria7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Gedeelde keuken
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hostel Inn Lago naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Hostel Inn Lago te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Tancredo Thomas de Faria van Hostel Inn Lago?
Er is een 5 km afstand tussen Tancredo Thomas de Faria en Hostel Inn Lago. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hostel Inn Lago?
Hostel Inn Lago biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Hostel Inn Lago uitchecken?
Klanten van Hostel Inn Lago moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Guarapuava?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Guarapuava is $39. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Guarapuava?
In dit hotel in Guarapuava kunnen gasten uit Double Kamer, Familie Suite en Driepersoonskamer kiezen.